ČCHI-KUNG

Čchi-kung (qi gong, čínská jóga) je tradiční čínské umění pěstování zdraví a dlouhověkosti. Kultivuje životní energii „čchi“ a zvyšuje její tok v celém těle. Pomalé, vědomé pohyby a vědomé dýchání vedou k vnitřnímu zklidnění a hlubšímu vnímání těla, mysli i emocí. V těchto lekcích se naučíte základy čchi-kungu a unikátní sestavu Ba Duan […]

Vhodné pro začátečníky

PRANAJÁMA+MEDITČNÍ POZORNOST

Této lekce se může zúčastnit každý. Věnujeme se zde jógovým dechovým technikám, které vedou k  prohlubování pozorné práce s dechem a působí na mnoha úrovních. zapojují se tak hluboké svaly břicha a okolo páteře a zlepšují tím celkovou kondici páteře a fyziologických funkcí těla. celkově zklidňují nervový systém Ovlivňují energetický […]

Vhodné pro začátečníky

Jemná Jóga

Jemné jógové cvičení, vhodné pro lidi se zdravotním omezením, vhodné pro seniory. Cvičení je pomalé, je možno pro každého nalézt vhodnou variantu pozice.

Vhodné pro začátečníky

Hatha Jóga

Jedná se o jemné jógové cvičení vhodné pro všechny lidi bez závažnějších zdravotních omezení. Protáhnete i zpevníte důležité svalové partie především velkých kloubů a páteře, skrze vědomou práci s dechem se stáváte pozornějšími a uvolníte nervové napětí, zprůchodníte páteř a uvolníte tělo od toxických látek.

Vhodné pro začátečníky

Prana Vashya Jóga

Je dynamická série jógových pozic, vhodná pro zdravé lidi. Zpevňuje a ozdravuje tělo, přináší velkou flexibilitu kloubů a páteře a skrze zaměření na hluboký pozorný dech ovlivňuje nervový systém a mění automatické koncepty naší mysli. Skrze tento jedinečný systém můžeme objevit svůj hluboký potenciál.

Pro pokročilé

Vinyasa Jóga

Vinyása znamená spojení dechu a pohybu, tedy důležitý moment jógy – přináší pozornost. Vychází z Ashtanga yogy – jedná se o dynamickou praxi, která přináší tělesnou sílu, vitalitu a flexibilitu. Je zde však více prostoru pro modifikaci a řazení jednotlivých pozic pro maximální užitek ze cvičení.

Pro začátečníky a pokročilé

Uvolnění páteře – záklony

Tradiční systém terapeutiké jógy pro flexibilitu a zprůchodnění páteře a celého těla. Je to velmi vhodná praxe k dynamickým sériím, ale i jako terapie k běžné ztuhlosti těla a páteře. JE TU VELKÝ PROSTOR PRO DECHOVÉ TECHNIKY.

Pro začátečníky a pokročilé