JOGA PRO SENIORY – vždy v úterý 10:00 -11:00! pravidelná cvičení se Zuzanou Fiala
Někdy i to nejjemnější jógové cvičení se s přibývajícími lety, či náhlými úrazy může stát v některých ohledech náročné a nevyhovující. V takových případech vám v našem studiu nabízíme jedinečný seminář vedený milou a zkušenou lektorkou Zuzanou Fiala..

JÓGOVÉ CVIČENÍ PRO SENIORY 


od 10:00 do 11:00

v YOGA Průhonice.

 Tato lekce je koncipována pro lidi, kteří by rádi cvičili jógu, ale fyzická omezení jim již nedovolují zapojit se do běžných jógových lekcí.
Jedná se o jemnou jógu, respektující zdravotní stav cvičících.
Při cvičení se používají židle, jednak jako pomůcka pro lepší stabilitu a také pro pozice prováděné v sedu.
Lekce je zaměřena na protažení a lepší hybnost důležitých partií těla – kloubů paží (ramena a dlaně, zápěstí a prsty), nohou a páteře a také na důležité prohloubení a zkvalitnění dechu.  
Kromě toho vás Zuzka celkem jistě nakazí svou veselostí a nekonečnou pozitivitou:-)  .. a to je možná to NEJ 🙂
 
REZERVUJTE si svá místa přímo u Zuzky – zuzana@thefialafamily.com, tel. 724 821 860
Cena lekce je 170.- ( případně po dohodě dle možností)

Budeme rádi, když informaci o této lekci předáte a inspirujete tak své blízké a přátele k ještě aktivnějšímu a veselejšímu životu:-)

 
Lekci povede zkušená lektorka
         Zuzana Fiala.

Zuzana vede již delší dobu pravidelné lekce jógového cvičení v domech pro seniory a tuto práci má velmi ráda a naplňuje ji.
Těší se na setkávání se svými senior jogíny i u nás v Průhonické Shale 🙂
Těšíme se na vás,
Namasthe:-)

25.3. INTUITIVNÍ TANEC – SOBOTNÍ VEČER BOŽSKÉHO TANCE S EDITOU VENE

❇︎  KDY:  v sobotu 25.března . 2023 ❇︎  V KOLIK:  19:00 - 20:30 ❇︎  KDE: JÓGA Průhonice ❇︎  CENA:  330,- ❇︎  PŘIHLÁŠENÍ              u Edity edita.vene@seznam.cz❇︎  MAX. 10 účastnic                🌸Milá ženo, nemusíš nad důvodem proč tančit dlouze přemýšlet,...

pondělky 10:00 – Kurz PILATES pro ZDRAVÁ ZÁDA s Lucií Brožovou.

KURZ PILATES - CVIČENÍ PRO ZDRAVÁ ZÁDA A KLOUBYs Lucií Brožovou od 6. ÚNORA 2023 10 LEKCÍ - vždy pondělí 10:00 - 11:00MŮŽETE SE STÁLE PŘIDÁVAT - REGISTRACE v rozvrhu lekcí, nebo u Lucie. v YOGA Průhonice Od pondělí 6.2. pro vás  otevíráme nový kurz lekcí funkčního...