REZONANČNÍ LADIČKOVÁ TERAPIE – léčba nyní ve studiu!
Milí jógoví přátelé a všichni, kdo se aktivně zajímáte o své zdraví a jste si vědomi, že zdraví a tím i kvalitu života máme ve svých rukou. 

Do léčebného systému jógy a čhchi-kungu od nepaměti patří
i léčení zvukovými vibracemi.
Nejznámější je léčení skrze vlastní hlasové vibrace – zpívání manter, nebo rezonanční zvuk tibetských mís (zvonů).

Daleko nejsilnější je však prastará, jedinečná terapeutická technika –léčení kovovými rezonančními ladičkami.
HARMONIZAČNÍ LADIČKOVÁ LÉČEBNÁ TERAPIE 
Nyní můžete začít toto starodávné léčení v naší krásné terapeutické místnosti z rukou zkušené terapeutky a muzikantky 
Andrey Toušové 
Terapeutka Andrea Toušová svými devíti ladičkami, devíti rezonančními úrovněmi, vaše tělo prozvučí, rozvibruje a rozhýbe i v těch nejjemnějších a nejhlubších strukturách tkání a jemné energie. 
Tento hluboký vnitřní pohyb dává možnost a prostor pro léčení i starých, latentních a chronických onemocnění. 

Existují určité kontraindikace k tomuto léčení, které vám Andrea sdělí a pohlídá při telefonické, nebo osobní konzultaci. 

Neváhejte se zeptat a kontaktovat milou, inteligentní a nanejvýše povolanou terapeutku Andreu Toušovou, telefon 777 687 121.Těší se na Vás ♡
Andrea 
Náda Brahma – Vibrace zvuku je prvotní, z té vzniká celý náš projevený svět, tak pranava OM. (jógová filozofie) 
„Dnešní vědecký výzkum přinesl odhalení, že všechno stvoření je energie v pohybu, vibrace, každá vibrace má svůj zvuk, barvu, vizuální vzor. Když je tato vibrace dost pomalá, poznáváme ji jako náš hmotný svět.“ (Sherryl Gates)Nechť zvuk nejenom těší, ale i pomáhá.ANDREA TOUŠOVÁ 
muzikantka – terapeutka
Je tělem i duší muzikantka, miluje život, lidi a vše, co k životu patří. Kromě hraní samotného ji vždy fascinovala mocná síla tónů, frekvencí a vibrací a jejich schopnost působit na lidské tělo i duši.
To jí otevřelo cestu k terapeutickým ladičkám. Jsou pro mě posvátným nástrojem, který nás dostává zpět do harmonie a pomáhá nám vstoupit do jemnosti vnímání a rozšiřování vědomí. 

MASÁŽE , FYZIO TERAPIE – NABÍDKA PRO KLIENTY STUDIA

Milá jógová komunito, ve spolupráci se zkušenou terapeutkou a masérkou Ivanou Sokolovou a čerstvým absolventem fyzioterpie Daltonem Bratesem z kanadského Toronta jsme pro vás připravili speciální nabídku masáží a terapií v našem kouzelném Průhonickém prostoru.těšíme...