středa 19:00 – 20:00 – KURZ VINYÁSA YOGA – 10 LEKCÍ od 4.10. s Katkou Suchánkovou

Zveme vás do uceleného kurzu 10-ti lekcí Vinyása jogy. Jedná se o dynamický jógový systém, který je vhodný pro lidi, kteří mají rádi pohyb, sport a sem tam se trošku spotit:-) I jóga může být dynamickým cvičením, ale vždy je prvotní zaměření na dech a na PROPOJENÍ DECHU A POHYBU .. a to je právě VINYÁSA !

Termíny lekcí: říjen – 4., 11., 18., listopad- 1.,8.,15.,22.,29. prosinec – 6.,13,.

Cena kurzu 10 lekcí 2.000,-

V této lekci se učíte jednodušší i náročnější jógové pozice a v kterých se učíte zhluboka a klidně dýchat a také přechody mezi jednotlivými pozicemi jsou přesně napojené na dech. .. tím se stává celé vaše cvičení velmi vědomé ( uvědomujete si, které svaly zapojujete, uvědomujete si celé tělo současně a jak dýcháte) a velmi zásadně pracujete s hlubokými vrstvami břišních svalů – tzv. Core – tedy se středem vašeho těla, se středem pohybu. Tím ozdravujete celý pohybový aparát a nalézáte zdravý způsob práce s tělem při sportu, ale i relaxačním pohybu.

Každá lekce bude více zaměřena na určitou část pohybového aparátu.. bude ji protahovat a současně se zaměří i na posílení.

Lekci vede Kateřina Suchánková velmi zkušená lektorka jógy, aktivní sportovkyně, osobní a kondiční trenérka..

kontakt: 777 350 305

REZONANČNÍ LADIČKOVÁ TERAPIE – léčba nyní ve studiu!

Milí jógoví přátelé a všichni, kdo se aktivně zajímáte o své zdraví a jste si vědomi, že zdraví a tím i kvalitu života máme ve svých rukou. Do léčebného systému jógy a čhchi-kungu od nepaměti patříi léčení zvukovými vibracemi.Nejznámější je léčení skrze vlastní...

MASÁŽE , FYZIO TERAPIE – NABÍDKA PRO KLIENTY STUDIA

Milá jógová komunito, ve spolupráci se zkušenou terapeutkou a masérkou Ivanou Sokolovou a čerstvým absolventem fyzioterpie Daltonem Bratesem z kanadského Toronta jsme pro vás připravili speciální nabídku masáží a terapií v našem kouzelném Průhonickém prostoru.těšíme...