ZÁKLONY A UVOLNĚNÍ TĚLA opět od září ! Pondělky 16:00 – 17:30 s Katkou

V těle se nám během celého dne ukládá stres, nejvíce ve svalech kolem páteře.
Tato lekce – kurz je zaměřen na uvolňování tohoto napětí a tím uvolnění stresu z těla. Záklony  jsou velmi pro tuto harmonizaci těla nepostradatelné a jsou velmi důležité pro celkové zdraví páteře.
Uvolňují ramena, otvírají hrudník a podporují nádech,  tím navozují klid a příjemně pozitivní naladění.

Tuto nádhernou a velmi účinnou techniku práce s páteří, kterou učíme v této lekci   vytvořil Yogacharia Vinay Kumar v jihoindickém Mysore, zakladatel systému Prana Vashya Yoga.
Jedná se o čistou jógu asán s absolutním napojením na dech. Tento systém je zaměřen na uvolňování páteře a následně celého těla,
na vybalancování energetického systému.
K tomu využívá základní jednoduché asány s absolutním zaměřením na dech a pozornost.
Hluboký klidný dech aktivuje v asánách hluboké svaly uvnitř trupu a okolo páteře, působí na nervový systém a dále na mysl.
Uvolněná kvalita nádechu otvírá přední linii těla a pouští nás do záklonu přirozeně a bez úsilí.
Této lekce se mohou zúčastnit mírně pokročilí a pokročilí jógující.
Pokročilí jógující mohou prohloubit záklonové pozice, flexibilitu těla a napojení na dech – jak se dále dostávat do pozic bez úsilí.
Začátečníci v této lekci poznávají jednoduché asány a jejich provádění skrze klid, pozorování, napojení pohybového aparátu na dech.
LEKCE JE VHODNÁ PRO MÍRNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ JÓGUJÍCÍ, BEZ ZÁVAŽNĚJŠÍCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ.

25.3. INTUITIVNÍ TANEC – SOBOTNÍ VEČER BOŽSKÉHO TANCE S EDITOU VENE

❇︎  KDY:  v sobotu 25.března . 2023 ❇︎  V KOLIK:  19:00 - 20:30 ❇︎  KDE: JÓGA Průhonice ❇︎  CENA:  330,- ❇︎  PŘIHLÁŠENÍ              u Edity edita.vene@seznam.cz❇︎  MAX. 10 účastnic                🌸Milá ženo, nemusíš nad důvodem proč tančit dlouze přemýšlet,...

pondělky 10:00 – Kurz PILATES pro ZDRAVÁ ZÁDA s Lucií Brožovou.

KURZ PILATES - CVIČENÍ PRO ZDRAVÁ ZÁDA A KLOUBYs Lucií Brožovou od 6. ÚNORA 2023 10 LEKCÍ - vždy pondělí 10:00 - 11:00MŮŽETE SE STÁLE PŘIDÁVAT - REGISTRACE v rozvrhu lekcí, nebo u Lucie. v YOGA Průhonice Od pondělí 6.2. pro vás  otevíráme nový kurz lekcí funkčního...