ZÁKLONY v systému Prana Vashya – bude zařazena v lekcích PVY středy 10:00 a pátky 11:30.

V těle se nám během celého dne ukládá stres, nejvíce ve svalech kolem páteře.
Tato lekce – kurz je zaměřen na uvolňování tohoto napětí a tím uvolnění stresu z těla. Záklony  jsou velmi pro tuto harmonizaci těla nepostradatelné a jsou velmi důležité pro celkové zdraví páteře.
Uvolňují ramena, otvírají hrudník a podporují nádech,  tím navozují klid a příjemně pozitivní naladění.

Tuto nádhernou a velmi účinnou techniku práce s páteří, kterou učíme v této lekci   vytvořil Yogacharia Vinay Kumar v jihoindickém Mysore, zakladatel systému Prana Vashya Yoga.
Jedná se o čistou jógu asán s absolutním napojením na dech. Tento systém je zaměřen na uvolňování páteře a následně celého těla,
na vybalancování energetického systému.
K tomu využívá základní jednoduché asány s absolutním zaměřením na dech a pozornost.
Hluboký klidný dech aktivuje v asánách hluboké svaly uvnitř trupu a okolo páteře, působí na nervový systém a dále na mysl.
Uvolněná kvalita nádechu otvírá přední linii těla a pouští nás do záklonu přirozeně a bez úsilí.
Této lekce se mohou zúčastnit mírně pokročilí a pokročilí jógující.
Pokročilí jógující mohou prohloubit záklonové pozice, flexibilitu těla a napojení na dech – jak se dále dostávat do pozic bez úsilí.
Začátečníci v této lekci poznávají jednoduché asány a jejich provádění skrze klid, pozorování, napojení pohybového aparátu na dech.
LEKCE JE VHODNÁ PRO MÍRNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ JÓGUJÍCÍ, BEZ ZÁVAŽNĚJŠÍCH ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ.

REZONANČNÍ LADIČKOVÁ TERAPIE – léčba nyní ve studiu!

Milí jógoví přátelé a všichni, kdo se aktivně zajímáte o své zdraví a jste si vědomi, že zdraví a tím i kvalitu života máme ve svých rukou. Do léčebného systému jógy a čhchi-kungu od nepaměti patříi léčení zvukovými vibracemi.Nejznámější je léčení skrze vlastní...

MASÁŽE , FYZIO TERAPIE – NABÍDKA PRO KLIENTY STUDIA

Milá jógová komunito, ve spolupráci se zkušenou terapeutkou a masérkou Ivanou Sokolovou a čerstvým absolventem fyzioterpie Daltonem Bratesem z kanadského Toronta jsme pro vás připravili speciální nabídku masáží a terapií v našem kouzelném Průhonickém prostoru.těšíme...