ČCHI-KUNG

Čchi-kung (qi gong, čínská jóga) je tradiční čínské umění pěstování zdraví a dlouhověkosti. Kultivuje životní energii „čchi“ a zvyšuje její tok v celém těle. Pomalé, vědomé pohyby a vědomé dýchání vedou k vnitřnímu zklidnění a hlubšímu vnímání těla, mysli i emocí.

V těchto lekcích se naučíte základy čchi-kungu a unikátní sestavu Ba Duan Jin – 8 kusů brokátů, která je zaměřená na uvolnění zablokované čchi v energetických drahách (meridiánech) a posílení a harmonizaci jednotlivých orgánů a jejich funkcí.

Lekce budou kombinací „dynamického“ cvičení (rozcvička a automasáž na uvolnění kloubů a protažení svalů, sestava Ba Duan Jin a cvičení na vyrovnání jin-jang v těle) a „statických“ forem (stání Džan-Džuan, dýchání, meditace, relaxace).

25.3. INTUITIVNÍ TANEC – SOBOTNÍ VEČER BOŽSKÉHO TANCE S EDITOU VENE

❇︎  KDY:  v sobotu 25.března . 2023 ❇︎  V KOLIK:  19:00 - 20:30 ❇︎  KDE: JÓGA Průhonice ❇︎  CENA:  330,- ❇︎  PŘIHLÁŠENÍ              u Edity edita.vene@seznam.cz❇︎  MAX. 10 účastnic                🌸Milá ženo, nemusíš nad důvodem proč tančit dlouze přemýšlet,...

pondělky 10:00 – Kurz PILATES pro ZDRAVÁ ZÁDA s Lucií Brožovou.

KURZ PILATES - CVIČENÍ PRO ZDRAVÁ ZÁDA A KLOUBYs Lucií Brožovou od 6. ÚNORA 2023 10 LEKCÍ - vždy pondělí 10:00 - 11:00MŮŽETE SE STÁLE PŘIDÁVAT - REGISTRACE v rozvrhu lekcí, nebo u Lucie. v YOGA Průhonice Od pondělí 6.2. pro vás  otevíráme nový kurz lekcí funkčního...