joga pro sportovce – kompenzační jóga

Tuto lekci vede v našem studiu Katka Suchánková, aktivní sportovnkyně a jogínka. Pomůže vám uvolnit, protáhnout zkrácené svaly sportem a tím dát svalovému aparátu potřebnou rovnováhu. Dalším velkým přínosem této lekce pro vás může být poznávání hlubokého bráničního dechu, který vám při sportu chrání spodní část zad a uvolňuje přebytečné napětí a dává do sportu lehkost a vytrvalost.

Tuto lekci vede u nás ve studiu Katka Suchánková, aktivní sportovkyně každou středu 18:30 – 19:45, lekce je vhodná pro muže.

Na protažení po sportu člověk často mávne rukou. Svalové disbalance anebo funkční poruchy těla se pak mohou řetězit a můžeme mít přetížené určité části těla, jiné ochablé, následně špatné držení těla, bolesti,…Díky vybranému souboru jógových ásán protáhnete namáhavé a často zatuhlé partie, případně posílíte potřebné. Povolí a uvolní se vám potřebné svaly a se zdravým tělem budete moci lépe dosahovat třeba vašich sportovních cílů anebo se prostě budete cítit lépe:-) 

REZONANČNÍ LADIČKOVÁ TERAPIE – léčba nyní ve studiu!

Milí jógoví přátelé a všichni, kdo se aktivně zajímáte o své zdraví a jste si vědomi, že zdraví a tím i kvalitu života máme ve svých rukou. Do léčebného systému jógy a čhchi-kungu od nepaměti patříi léčení zvukovými vibracemi.Nejznámější je léčení skrze vlastní...

MASÁŽE , FYZIO TERAPIE – NABÍDKA PRO KLIENTY STUDIA

Milá jógová komunito, ve spolupráci se zkušenou terapeutkou a masérkou Ivanou Sokolovou a čerstvým absolventem fyzioterpie Daltonem Bratesem z kanadského Toronta jsme pro vás připravili speciální nabídku masáží a terapií v našem kouzelném Průhonickém prostoru.těšíme...