joga pro sportovce – kompenzační jóga

Tuto lekci vede v našem studiu Katka Suchánková, aktivní sportovnkyně a jogínka. Pomůže vám uvolnit, protáhnout zkrácené svaly sportem a tím dát svalovému aparátu potřebnou rovnováhu. Dalším velkým přínosem této lekce pro vás může být poznávání hlubokého bráničního dechu, který vám při sportu chrání spodní část zad a uvolňuje přebytečné napětí a dává do sportu lehkost a vytrvalost.

Tuto lekci vede u nás ve studiu Katka Suchánková, aktivní sportovkyně každou středu 18:30 – 19:45, lekce je vhodná pro muže.

Na protažení po sportu člověk často mávne rukou. Svalové disbalance anebo funkční poruchy těla se pak mohou řetězit a můžeme mít přetížené určité části těla, jiné ochablé, následně špatné držení těla, bolesti,…Díky vybranému souboru jógových ásán protáhnete namáhavé a často zatuhlé partie, případně posílíte potřebné. Povolí a uvolní se vám potřebné svaly a se zdravým tělem budete moci lépe dosahovat třeba vašich sportovních cílů anebo se prostě budete cítit lépe:-) 

25.3. INTUITIVNÍ TANEC – SOBOTNÍ VEČER BOŽSKÉHO TANCE S EDITOU VENE

❇︎  KDY:  v sobotu 25.března . 2023 ❇︎  V KOLIK:  19:00 - 20:30 ❇︎  KDE: JÓGA Průhonice ❇︎  CENA:  330,- ❇︎  PŘIHLÁŠENÍ              u Edity edita.vene@seznam.cz❇︎  MAX. 10 účastnic                🌸Milá ženo, nemusíš nad důvodem proč tančit dlouze přemýšlet,...

pondělky 10:00 – Kurz PILATES pro ZDRAVÁ ZÁDA s Lucií Brožovou.

KURZ PILATES - CVIČENÍ PRO ZDRAVÁ ZÁDA A KLOUBYs Lucií Brožovou od 6. ÚNORA 2023 10 LEKCÍ - vždy pondělí 10:00 - 11:00MŮŽETE SE STÁLE PŘIDÁVAT - REGISTRACE v rozvrhu lekcí, nebo u Lucie. v YOGA Průhonice Od pondělí 6.2. pro vás  otevíráme nový kurz lekcí funkčního...